Jakby ktoś się zastanawiał…

Categories Banki

Jakby ktoś się zastanawiał dlaczego w Polsce jest jak jest i dlaczego tak pozostanie, to polecam przejrzeć komentarze pod każdym artykułem dot kredytów frankowych.
Każdy sąd, nie tylko w Polsce, uznał, że to wał, zwykłe oszustwo i należy ten stan zmienić.
Poszkodowani chcą dalej spłacać swoje kredyty na uczciwych, równoważnych zasadach.

Co robią rodacy? Kopią tych i tak zgnojonych ludzi iletl się da. Nie może być, że komuś się coś uda, będzie mu lżej, lepiej. Dramat, porażka i krzywda innych to jest coś co kochacie, ale też coś czego będziecie bez końca doświadczać.

Tutejsze bagno to nie rząd, nie szef Janusz, nie kobiety (brrrrr…), to wy wiecznie pełni lęku i agresji frustraci. Zmanipulować was można reklama w TV tak że będziecie sobie skakać do gardeł z każdego, głównie nie dotyczącego was powodu.
Bardzo Współczuje, bo to ch.. nie życie.

Brałem kredyt w 2008 w PLN. Każdy jeden bank, pośrednik wciskał to gówno jako najlepszy produkt świata. Ja swój kredyt spłaciłem po 8 latach, znajomy brał w tym samym czasie podobną kwotę i po 12 latach spłacania, ma wciąż do oddania 160% kapitału + odsetki. Nominalnie stary kredyt spłacił już dwa lata temu w całości.
Faktycznie uczciwa, rynkowa praktyka. To nie ważne, ważne, że można zlać takich pomyjami i niech gniją. Pocieszę was, że on z rodziną już gnije w biedzie, dosłownie.

#finanse #banki #bekazpodludzi